ПЕХАР И ОД РОДНОГ СМЕДЕРЕВА: Репрезентативац Србије, голгетер Александар Митровић, добио још једно признање

Јелена Илић

28. 06. 2022. у 21:11

Репрезентативац Србије и играч Фулама, Александар Митровић добио је пехар за најбољег фудбалера кога додељује Градски фудбалски савез Смедерева .

ПЕХАР И ОД РОДНОГ СМЕДЕРЕВА: Репрезентативац Србије, голгетер Александар Митровић, добио још једно признање

foto Grad Smederevo.jpg

Пехар му је, у његовом родном граду,  уручио  градоначелник Смедерева, Јован Беч.

- Била ми је част да Митровићу испред Градског фудбалског савеза уручим пехар за најбољег фудбалера. Александар Митровић је понос Србије, као и идол младих генерација које прате његов пут славе и успеха . Митровић је рекордер по броју постигнутих голова за репрезентацију Србије, укључујући и репрезентацију Југославије - објавио је на свом Фејсбук профилу градоначелник Смедерева, и сам бивши фудбалер.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, трешњице трећи узастопни тријумф на Театру снова

НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова

МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.

15. 12. 2025. у 09:00

ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки

ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.

14. 12. 2025. у 16:00

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?