МИЛИОНСКА ПОНУДА СТИГЛА НА "МАРАКАНУ": Динамо послао седам милиона за Ераковића, Звезда тражи више
ОДЛИЧНУ сезону имао је Страхиња Ераковић у дресу Црвене звезде, па отуда нечуди зашто је на адресу шампиона Србије стигла милионска понуда.
FOTO: M. Vukadinović
Како преноси "Моззартспорт" московски Динамо је понудио црвено-белима 7.000.000 евра у две рате за младог штопера. Ипак, то није задовољило челнике клуба из Љутице Богдана који траже више.
Наиме, они би новопеченог репрезентативца Србије у тим који са клупе предводи Славиша Јокановић пустили за 12 милиона, плус проценте од наредне продаје.
Нема дилеме да би Дејан Станковић волео да у екипи у наредној сезони има Ераковића који осим што се постао стандардан члан одбране и наредне сезоне има статус бонус играча у Суперлиги.
Велико питање је и да ли се момку из Батајнице иде у Динамо, с обзиром на то да Руси у наредној сезони неће играти на европској сцени.
Ипак, уколико стигне непристојна порука челници Звезде ће се тешко одбити. Остаје да се како ће Московљани реаговати на оно што траже црвено-бели.
Ераковић је прошле сезоне у домаћем шампионату одиграо 33 утакмице. Такође наступао је и у Лиги Европе, а понео је и капитенску траку на гостовању против Лудогореца.
БОНУС ВИДЕО: НИ МЕСИ НИ РОНАЛДО: Погледајте листу најбољих стрелаца у историји Мундијала
Препоручујемо
КАКАВ ПРЕОКРЕТ! Лука Јовић иде на други крај Европе и облачи црно-бели дрес
20. 06. 2022. у 12:27
"УГРОЖАВАТЕ МЕНЕ И ПОРОДИЦУ!" После вести о крађи, огласила се Чолина ћерка
20. 06. 2022. у 08:16 >> 09:36
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
26. 01. 2026. у 07:00
ОТКРИВЕНО! Ево зашто Душан Мандић и Милош Ћук нису били на пријему код председника Александра Вучића после Европског првенства у ватерполу!
Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице и титуле која је припала "делфинима", за њих је приејм организовао српски председник, Александар Вучић. На том пријему није било двојице златних ватерполиста.
26. 01. 2026. у 15:49
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (2)