ПЛАЧЕ И МОЛИ ЗА ЖИВОТ: Бивши фудбалер ухваћен у прељуби, а онда је кренуо пакао... (ВИДЕО)
Јан Карамо, бивши фудбалер Интера и Парме, снимљен је како плаче из свег гласа и како моли за опроштај након што га је мушкарац пронашао у кревету са девојком.
Фото: Принтскрин
Карамо је ухваћен у прељуби, а момак је снимио како се фудбалер понашао у том тренутку.
Снимак је убрзо постао један од дељенијих на интеренету, а многи нису препознали испрва овог фудбалера.
Нападач је осуђен на две године затвора (20 месеци условно) због насиља и претње оружјем. Он је сломио јагодичну кост фудбалеру, а Карамо је претрпео и фрактуре синуса, те ударце у пределу лица.
"Имао је нож у једној руци, а мене је ударао другом, било је као у таласима. Имам породицу и понос, а ово никада нећу заборавити", испричао је фудбалер који је прошао млађе категорије Француске.
Претходну сезону је провео у турском Карагумруку, а ускоро ће бити познато да ли ће по доласку Пирла остати у клубу или ће се вратити у Парму.
BONUS VIDEO: Deset najposećenijih finala SP u fudbalu
Препоручујемо
ЏЕКО НАПУШТА ИНТЕР? Због повратка Лукакуа у "град моде" за Босанца више нема места
14. 06. 2022. у 17:18
ПОКАЗУЈЕ СВОЈ РАСКОШНИ ТАЛЕНАТ: Други пик са прошлогодишњег драфта би могао бити звезда тима у будућности!
ОЧЕКУЈЕМО добро издање Алекса Сара на вечерашњем сусрету Визардса и Лејкерса који укрштају копља у Вашингтону сат времена после поноћи.
30. 01. 2026. у 12:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026, ФИНАЛЕ: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
31. 01. 2026. у 15:23
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (1)