ЗВЕЗДАШИ, ГОБЕЉА ПОТПИСАО: Гобељић продужио уговор, у Звезди до 2024. године

Александар Илић
Александар Илић

13. 06. 2022. у 17:04

ДЕСНИ бек Црвене звезде Марко Гобељић продужио је уговор са Црвеном звездом до 2024. године.

ЗВЕЗДАШИ, ГОБЕЉА ПОТПИСАО: Гобељић продужио уговор, у Звезди до 2024. године

ФОТО: М. Вукадиновић

Директор клуба Митар Мркела присуствовао је потписивању новог уговора на Златибору.

 - Изузетно сам срећан што сам потписао уговор са Црвеном звездом. Већ пет година сам у клубу, продужио сада на још две, тако да би то требало да буде седам година. Захвалио бих се стручном штабу и управи на поверењу, на мени је да ради што боље и да наставимо са оваквим резултатима - истакао је Гобељић.

Осврнуо се дефанзивац Црвене звезде и на период када је стигао у наш клуб.

- Сигурно да када сам долазио нисам размишљао о томе да ћемо освајати првенство сваке године и да ћемо правити овакве успехе. Сећам се када сам долазио да нико није хтео у Црвену звезду, а пет година касније сви остајемо, продужујемо уговоре, тако да сам изузетно срећан што је Црвена звезда порасла и што из године у годину расте, надам се да ће и наставити тако.
 

Имао је десни бек поруку и за навијаче Црвене звезде.

 
- Звездаши ће очекивати 200 посто од мене на терену, не могу да обећам резултате, али могу да обећам да ће на терену  Марко Гобељић давати 200 посто - закључио је Гобељић.

 Марко Гобељић је 9. јуна 2017. године потписао за Црвену звезду, стигавши из крушевачког Напретка са епитетом једног од најбољих фудбалера Суперлиге и том приликом се обавезао на трогодишњу верност нашем клубу.

За црвено-беле је дебитовао у мечу против Флоријане 6. јула 2017. године, у првом колу квалификација за Лигу Европе. Први гол у Црвеној звезди постигао је 29. новембра 2017. године у убедљивој победи над Радником из Сурдулице (5:0).

У међувремену је сјајним партијама у Лиги шампиона, Лиги Европе, као и свим домаћим такмичењима скренуо пажњу на себе па је добијао позив и за репрезентативни дрес Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (1)

ДЕЛИЈЕ, ИЗВИНИТЕ! Дејан Станковић једва суздржао емоције након што је Звезда згромила Партизан и обојила у црвено-бело 178. вечити дерби