РЕМИ У ДЕРБИЈУ ЛИГЕ НАЦИЈА: Италија и Немачкој по бод, Црногорцима цео плен

04. 06. 2022. у 23:16 >> 23:24

ОВОГ викенда одиграни су преостали мечеви првог кола Лиге нација , а у Болоњи на програму је био велики дерби на стадиону "Ренад Дел Ара" између Италије и Немачке.

Утакмицу која је била у фокусу фудбалске јавности ове вечери, судио је српски артибар, Срђан Јовановић, а Италија и Немачка одиграле су нерешено 1:1.

Расплет се одиграо у интервалу од само три минута. Пелегрини је у 70. минуту довео "азуре" у вођство, да би само мало касније велико славље покварио сјани бек Кимих и поставио коначан резултат.

У дивизији Б, такмичење је тријумфом над Румунијом започела селекција Црне Горе. На стадиону "Под горицом" први је мрежу затресао Стефан Мугоша, нападач корејског Инчона, да би све дилеме одгонетнуо Марко Вукчевић, играч румунског Арада у 87 минуту затресао је мрежу, за прве бодове наших комшија.

Репрезентација Турске је на домаћем терену успела да савлада Фарска острва резултатом 4:0 а поготке су постизали Ундер, Дервишоглу, Дурсун и Демирал.

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35