"ЈОШ НИСАМ ГОТОВ": Азар донео одлуку о наставку каријере

ФУДБАЛЕР Реала Еден Азар изјавио је да не жели да напусти Мадрид, јер намерава да осваја још трофеја са "краљевским клубом", преносе шпански медији.

ЈОШ НИСАМ ГОТОВ: Азар донео одлуку о наставку каријере

Фото: EPA-EFE/Neil Hall

Тим Карла Анчелотија је у суботу освојио Лигу шампиона пошто је у финалу победио Ливерпул 1:0.

- То су тренуци који остају забележени у фудбалској каријери. Надам се да ће их бити још. Желим да се добро припремим за наредну сезону. Сјајно је играти у најлепшем клубу на свету, иако последње три године нису биле сјајне. За мене је било лоше, али упознао сам сјајне фудбалере и људе. Имам уговор још две године и све указује да улазим у форму. Нема више физичких проблема и желим да покажем да још нисам готов  - рекао је Азар на припремама белгијске фудбалске репрезентације.

Бивши играч Челсија истакао је да једва чека Светско првенство у Катару.

- Разочарао сам се на Европском првенству. Међутим, морам да идем у Катар са надом да освојимо светску титулу. Желим да играм без проблема и да се вратим у стару форму - нагласио је Азар.

Подсетимо, Светско првенство у Катару одржава се од 21. новембра до 18. децембра.

БОНУС ВИДЕО: Колико новца су донеле титуле најбољима у Топ 5 фудбалских лига?

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ