НИКО НИКАД КАО СРБИН: Бивши фудбалер Звезде исписао историју МЛС-а
Фудбалери Лос Анђелес Галаксија победили су Остин 4:1 у утакмици МЛС лиге, а утакмицу је обележио српски нападач Дејан Јовевић, који је постигао два гола и имао две асистенције.
Фото: Н. Параушић
Остин је повео у 53. минуту преко Фагундеза, а онда је Јовељић ушао у игру у 57. минуту.
Бивши фудбалер Црвене звезде је у 61. минуту асистирао петом Чичариту за изједначење. Само три минута касније Јовељић је постигао гол, а други пут у листу стрелаца уписао се у 88. минуту. Коначан резултат је поставио Алварез у 90. минуту и то на асистенцију маказицама српског фудбалера, који је на овом мечу "зарадио" и жути картон.
Јовељић је постао први играч у историји МЛС-а који је ушао са клупе за резервне играче и учествовао у четири гола свог тима.
Он је уједно постао први фудбалер ЛА Галаксија још од Мајка Мегија 2016. године који је дао гол и асистенцију након уласка са клупе.
ЛА Галакси се налазе на петом месту на табели Западне конференције МЛС лиге.
Јовељић (22) је члан америчког клуба од прошле године, а српски нападач је на 26 утакмица постигао пет голова.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ОРОДИЛИ СЕ ТЕРЗИЋ И ФУДБАЛЕР ПАРТИЗАНА: Лазар Марковић и Јована стали на "луди камен"
29. 05. 2022. у 17:08
"ДЕЛИЈЕ" ЗАБОРАВИЛИ СТЕ! Како је Пикси одбио да шутира пенал против Звезде
29. 05. 2022. у 11:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)