РАДНИЧКИ БЛИЗУ ОПСТАНКА У СУПЕРЛИГИ: Убипарип донео Крагујевчанима победу против Железничара

25. 05. 2022. у 19:51

ФУДБАЛЕРИ Радничког из Крагуејвца победили су Железничар у Смедереву са 3:1 у првом мечу баража и начинили важан корак ка опстанку у Суперлиги Србије.

Изабраници Ненада Лалатовића успели су после пола сата игре да дођу до 2:0 захваљујући Воју Убипарипу који је постигао оба поготка.

Наставили су гости са добром игром и награђени су и трећим голом који је био дело Недељка Пишчевића у 61. минуту.

Екипа из Панчева је успела да смањи резултат у 79. минуту када је бивши играч Партизана Петар Гигић погодио са беле тачке.

Друга утакмица ових тимова на програму је у недељу у Крагујевцу.

БОНУС ВИДЕО: Навијачи Звезде на улицама Београда славили титулу

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17