ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ПРЕД ФИНАЛЕ КУПА: Партизан одредио цене карата, ево када можете резервисати своје место за велики спектакл
УТАКМИЦОМ финала Купа Србије спустиће се завеса на још једну такмичарску годину у српском фудбалу.
Фото: ФК Партизан
Лепше љубитељи фудбала за крај нису могли ни да пожеле, обзиром на то да ће у борби за престижним трофејем снаге одмерити београдски вечити ривали, Партизан и Црвена звезда.
Тим поводом клуб из Хумске објавио је на свом званичном сајту информацију о продаји карата.
Продаја улазница за финале Kупа Србије на стадиону "Рајко Митић", за навијачима Партизана, почиње у уторак од 10 часова и трајаће до почетка сусрета.
Улазнице ће се продавати на следећим продајним местима:
– Тикетлајн Шоп Нови Београд – Меркатор Центар Београд (Булевар уметности 4, радно време 10 до 18)
– на благајнама стадиона ФК Партизан: уторак, среда и четвртак од 10 до 18 часова.
На дан утакмице продаја улазница искључиво ће се обављати на благајнама стадиона Партизана.
Једна особа може купити највише 4 улазнице, уз лични идентификациони документ.
Цена улазница
Југ – 500 динара
Исток бочно, запад бочно – 800 динара
Исток центар, запад центар – 1.000 динара
ВИП запад – 1.500 динара
Подсетимо, финале купа на програму је у четвртак од 18:30 а директан текстуални пренос можете пратити на порталу "Новости".
Бонус видео: Катар - обилазак необичног стадиона за Светско првенство
Препоручујемо
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ЈЕ ШАМПИОН СРБИЈЕ! Првак одбранио трон уз гол Милана Борјана, пета титула у низу на Маракани
22. 05. 2022. у 20:27 >> 20:28
НАЈГОРИ ТЕРМИН ЗА НОВАКА: Ево када Ђоковић игра свој меч на Ролан Гаросу
22. 05. 2022. у 13:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са "триколорима"
ФРАНЦУСКА започиње нокаут фазу Светског првенства 2026 дуелом против Шведске на "Метлајф стадиону" (23.00), где ће бити одиграно и велико финале шампионата. "Триколори" су групну фазу завршили са максималним учинком и оправдали улогу једног од главних фаворита за освајање титуле, док су Швеђани до шеснаестине финала стигли као једна од осам најбољих трећепласираних селекција.
30. 06. 2026. у 06:30
ЛАПСУС ИЛИ САМОУВЕРЕНОСТ?! Селектор Хрватске: "Када прођемо Португал, видећемо шта и како даље!"
Фудбалери Хрватске играће у шеснаестини финала Мундијала против Португала. На папиру Кристијано Роналдо и другови су фаворити, али то ништа не мора да значи на терену. Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић обратио се јавности пред овај дуел.
29. 06. 2026. у 08:42
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)