СКАНДАЛ У БИЈЕЉИНИ: Навијачи шамарали играче, ови им нису остали дужни (ВИДЕО)

У утакмици 32. кола Премијер лиге Босне и Херцеговине Радник је у Бијељини савладао Рудар Приједор са 5:2.

СКАНДАЛ У БИЈЕЉИНИ: Навијачи шамарали играче, ови им нису остали дужни (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Оба тима су коло пре краја математички испала из лиге, а након утакмице настао је тотални хаос.

Навијачи Рудара незадовољни играма својих фудбалера прескочили су ограду на трибини и дошли на стазу иза клупа где су ушли у физички обрачун са играчима.

Било је шамара и опасних удараца, навијачи су тотално изгбуили живце, а дужни им нису остали ни фудбалери.

Почетно нагуравање и псовке прерасле су у тотални физички обрачун. Навијачи су појединим играчима Рудара и скинули дресове.

Од наредне сезоне и у Бијељини и Приејдору гледаће се Прва лига РС, а сцене које смо видели након утакмице свакако су непожељне на фудбалским теренима. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

СТРАШАН МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!