ДИЛЕМЕ ВИШЕ НЕМА: Познато ко из Суперлиге иде у бараж

15. 05. 2022. у 16:46

ПОБЕДОМ Радника из Сурдулице против Новог Пазара (1:0) разрешене су све дилеме око тога ко испада из Суперлиге, као и ко иде у бараж.

Изабраници Душана Ђорђевића тријумфовали су као гости минималним резултатом, а одлучујући тренутак утакмице десио се у 15. минуту када је погодио Урош Миловановић.

Исход је лако могао да буде другачији, али је Бојан Чечарић у 21. минуту промашио пенал за домаћи тим.

После ове утакмице познато је да чланови најелитнијег ранга српског фудбала неће бити Металац и Пролетер, а у бараж ће ићи крагујевачки Раднички и Нови Пазар.

Једина дилема је та са које позиције ће ови тимови дочекати те мечеве. Тим Томислава Сивића је тренутно 13. са 38 бодова, три више од екипе Ненада Лалатовића.

Раднички би могао са истим бројем бодова као и Нови Пазар да заврши као боље пласиран. Да би се то догодило потребно је да Крагујевчани у последњем колу победе Металац, а Нови Пазар изгуби од Пролетера.

Ако екипе имају исти број бодова боље пласиран ће бити тим који је завршио лигашки део првенства на вишој позицији.

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45