ДЕРБИ У КОМШИЛУКУ Краљевачка Слога наставља борбу за опстанак у Српској лиги
После само једног бода освојеног у минула три кола пред фудбалерима Слоге из Краљева је грчевита борба за опстанак у српсколигашком рангу такмичења.
Г.Шљивић
До краја сезоне „белима“ је остало да одиграју још девет утакмица од којих ће свака бити готово квалификациона. Прва таква у низу заказана је за суботу (17.00) у комшилуку, у оквиру 26. кола Српске лиге „Запад“, против Реала из Подунаваца надомак Врњачке Бање.
Пред овај сусрет домаћини су готово безбрижни са 33 бода на деветом месту уз учинак од осам победа, девет ремија и осам пораза, док су Краљевчани на 14. позицији са 24 бода, по шест победа и ремија и 13 пораза.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)