НАВИЈАЧИ ЈУВЕНТУСА ОСТАЛИ У ЧУДУ: Влаховић испрва остао на клупи, а ево који је разлог

25. 04. 2022. у 20:38 >> 22:50

НАВИЈАЧИ Јувентуса остали су у чуду када су видели да Душан Влаховић меч против Сасуола почиње на клупи за резерве.

Свесни су сви који воле "стару даму" колико је Србин бита за игру, па их је одлука Масимилијана Алегрија изненадила.

Ипак, тренер гиганта из Торина је одлучио да стрелац 23 првенствена поготка добије мало одмора. Због тога су напад Јувентуса на "Мапеи стадиону" предводили Пауло Дибала и Алваро Мората.

Али, ствари се нису одвијале како је шеф стручног штаба торинског клуба прижељкивао - Сасуоло је повео голом Распадорија у 39. минуту, а како је Дибала у 45. изједначио, Алегри је недуго потом послао Влаховића на загревање.

Српски голгетер је у игру ушао у 55. минуту, уместо поменутог стрелца, није успео да постигне нови гол, али јесте његов саиграч Кин, два минута пре краја, доневши тако Јувеу победу од 1:2.

Влаховић је од доласка у торински клуб догурао до 11 утакмица, шест пута се уписао у стрелце, а на то је додао и једну асистенцију.

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама