НЕЗАУСТАВЉИВА МАШИНЕРИЈА: Бајерн освојио 10. титулу у низу, прегазио Борусију у директном окршају за трофеј (ВИДЕО)

23. 04. 2022. у 20:26

ФУДБАЛЕРИ Бајерна из Минхена десети узастопни пут освојили су првенство Немачке. Они су у 31. колу, од 34 колико се у Бундеслиги игра, савладали директног конкурента за титулу, Борусију Дортмунд са 3:1, и отишли на ненадокнадивих 12 бодова предности.

Већ у 15. минуту почело је славље у Минхену, када је Горецка главом после корнера вратио лопту уназад ка Сержу Гнабрију, овај је савршено примирио коленом, па послао пројектил у мрежу гостију.

Само 19 минута касније добар пресинг Бавараца донео им је нови посед, и то на супарничкој половини терена, а правовремену асистенцију Милера искористио је најбољи стрелац новог/старог шампиона, Роберт Левандовски, за 2:0.

Почетком другог полувремена Емре Чан је из пенала преполовио заостатак "милионера", али је славље домаћих озваничио Мусиала, голом у 83. минуту на додавање Сабицера.

Бонус видео: Трансфер звезда - Ко је Ерлинг Халанд, најтраженији фудбалер на свету?

АКО НЕКОМ ПОЗАЈМИТЕ ОВУ КЊИГУ, НЕ ОЧЕКУЈТЕ ДА ВАМ ЈЕ ВРАТИ!