ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ?! Контранапад за победу у 90. минуту, а онда је тренер запањио све... (ВИДЕО)

13. 04. 2022. у 18:42

ФУДБАЛ уме понекад да буде баш занимљив.

Twitter / @Jesus_Mopol

Истина, некада се то деси на потпуно неочекивани начин.

Управо се једна таква, занимљива а неочекивана сцена десила у нижеразредном шпанском фудбалу.

На утакмици Колменар Виехо и Виљануева дел Парадиљо резултат је био 1:1 када је гост кренуо у контранапад.

Била је то прилично обећавајућа ситуација - лопту је, потпуно сам, очекивало левокрилни играч, коме је остало само да је примири, крене мало напред и проигра неког од двојице клупских колега на десној страни.

Али, баш када је ишчекивао лопту, десило се нешто несвакидашње:

Помоћни тренер Колменар Виеха је тада утрчао на терен, "пресекао" поменуто додавање и тако спасио своју екипу.

Ривали су остали у неверици, судија му доделио црвени картон, али он је издржао и увреде и једно гурање, задовољан што је на неспортски начин спречио да се опасан контранапад претвори у пораз његовог тима.

БОНУС ВИДЕО ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера