СРБИ ХАРАЈУ ЕВРОПСКИМ ФУДБАЛОМ: Сергеј Милинковић Савић стрелац за Лацио, и то како! (ВИДЕО)

Ч. В.

02. 04. 2022. у 20:35

ТАМО где су почели Александар Митровић и Душан Тадић, наставио је Сергеј Милинковић Савић који је успео да постигне гол за Лацио.

Српски везиста био је стрелац другог поготка за небеско-плаве против Сасуола у 31. колу Серије А на "Олимпику".

Играо се 51. минут када је Милинковић Савић затресао мрежу ривала. Одлично је испратио центаршут из слободног ударца, у правом тренутку кренуо да би избегао офсајд замеку и левом ногом успео да матира Андреу Консиљија:

Репрезентативац наше земље је стигао до деветог поготка у Серији А, а притом је остварио и исто толико асистенција.

Први гол за Лацио у 17. минуту постигао је Мануел Лацари, а његов и погодак српског фудбалера на крају су и донели тријумф "небеско-плавима" јер је Траоре прекасно, у четвртом минуту судијске надокнаде времена, смањио заостатак Сасуола на (коначних) 2:1.

После овог тријумфа, Лацио је, макар привремено, преузео пету позицију од градског ривала, Роме, која има меч мање и бод мање (51), баш као и Аталанта која је од ње одиграла једну утакмицу мање.

БОНУС ВИДЕО: Необични стадион на коме ће се играти финале Мундијала

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45