ЧУДО: Био клинички мртав пре 287 дана, сад заиграо за репрезентацију и дао гол за два минута! (ВИДЕО)

26. 03. 2022. у 22:25

ФУДБАЛ нас је много пута кроз историју научио колико може да буде леп, занимљив, неизвестан. Јунак ове приче је Кристијан Ериксен који се после 287 дана након језиве сцене на Европском првенству вратио у репрезентацију Данске.

И не само да се вратио, већ је то урадио на спектакуларан начин. Њему је свега два минута на терену било потребно да постигне погодак.

Као што је познато члан Брентфорда је на утакмици против Финске током Европског првенства доживео најтежи тренутак у животу. Тада се из чиста мира срушио на терен, био је клинички мртав. Лекари су урадили све и успели да га поврате. Сјајни везиста не само да је остао жив, већ је поново заиграо фудбал.

На пријатељској утакмици против Холандије ушао је на терен у 46. минуту и само два му је било довољно да затресе мрежу Марка Флекена. То је изазвало одушевљење навијача, па му је цела"Јохан Кројф арена" аплаудирала.

Био је то његов први гол од када се вратио на терен. Иначе, Холандија је савладала Данску са 4:2.

БОНУС ВИДЕО: Пикси саопштава списак репрезентативаца зе предстојеће пријатељске утакмице

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00