"ОВО ЈЕ НЕМОГУЋЕ": Станојевић о преокрету Партизана: Момцима све честитке!

Дарко Николић
Дарко Николић

21. 03. 2022. у 21:11

ФУДБАЛЕРИ Партизана вратили су се на деобу првог места Суперлиге Србије, а после победе над Радником тренеру црно-белих Александру Станојевићу је лакнуло.

ОВО ЈЕ НЕМОГУЋЕ: Станојевић о преокрету Партизана: Момцима све честитке!

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović

Подсетимо, Партизан је после преокрета тријумфовао у Сурдулици, где је домаћин у судијској надокнади времена могао и до ремија, али га је у томе спречила пречка.

Станојевићу је нарочито драго било што је победа извојевана по врло, врло тешком терену.


- Јако тешка утакмица, изузетно је било тешко играти по оваквом терену. Практично, немогуће! Честитам момцима на карактеру, истрајности... Стварно, свака им част. Идемо сад да одморимо (услед репрезентативне паузе у првенству), заслужили смо после оволико утакмица. Одмор нам значи много јер ћемо се опоравити, а имаћемо и времена за тренинге, за рад који нам је преко потребан, рекао је Станојевић за ТВ Арена спорт.


Његов колега с клупе Радника, Душан Ђорђевић, честитао је црно-белима на победи.

Душан Ђорђевић, тренер ФК Радник / М. Вукадиновић


- Партизан је направило неколико прилика на овом мечу, није ту било много великих шанси, али две које је имао је и искористио. Тврда је ово била утакмица, а ми смо имали на крају у једном нападу 2-3 ситуације да изједначимо... Честитам Партизану, а фудбал је такав: некада те срећа погледа, некада не. Ето, ми шест мечева нисмо примили гол, сада јесмо... То је фудбал, рекао је Ђорђевић.

Бонус видео: Рикардо Гомеш и гол Партизана у Ротердаму против Фејенорда

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи лете након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем

КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем

МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.

07. 02. 2026. у 07:20

ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)

ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)

Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.

07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09

Коментари (0)

ПРОМЕНИЛА ИМЕ И ВЕРУ: Брену питали да ли се стиди муслиманског порекла - дала је јасан одговор