ПСЖ ПОСРЋЕ НА СВИМ ПОЉИМА: Монако му нанео најубедљивији пораз у протекле три године

20. 03. 2022. у 15:52

ТМУРНИ облаци надвили су се над Паризом, а грми и сева над "Парком принчева". Након елиминације у Лиги шампиона од Реал Мадрида уследио је пораз ПСЖ и на домаћем колосеку.

Монако је у Лиги 1 нанео најубедљивији пораз тиму из престонице Француске у претходне три године. Једино их је Лил савладао убедљивије, 2019. је било 5:1.

Херој "кнежева" био је Висам Бен Једер, који је начео ривала у 25. минуту, а потом из пенала у 84. минуту поставио коначних 3:0. Трећи гол дело је Кевина Фоланда у 68. минуту.

Срећа по Пари Сен Жермен па је бодовна предност у односу на другопласирани Марсељ чак 15 бодова, мада тим са југа Француске има и меч мање.

Веома бледи, неубедљиви су били гости. Месија није било због наводне болести, док је Нејмар опет пружио очајну партију…

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 17:47