НАВИЈАЧИ ЗЕНИТА ОДГОВОРИЛИ ДЕЛИЈАМА: "Браћо, они су лицемери који никада неће признати правду" (ФОТО)

НАВИЈАЧИ Зенита истакли су на утакмици против Арсенала y Туле транспарент на коме поручују ФИФА и УЕФА шта мисле о њима, а затим су послали јасну поруку и навијачима Црвене звезде.

НАВИЈАЧИ ЗЕНИТА ОДГОВОРИЛИ ДЕЛИЈАМА: Браћо, они су лицемери који никада неће признати правду (ФОТО)

FOTO: ULTRASMENTALITY / INSTAGRAM

Био је то одговор на кореографију Делија на мечу против Ренџерса, у коме су навијачи Црвене звезде оголили америчко лицемерје.

Видела је и јавност у Русији поруку са почетка другог полувремена меча са Шкотима на којој су набрајане војне интервенције САД и НАТО пакта.

Од Кореје 1950. преко Вијентама, Лаоса и Кубе 60-их, Аргентине 70-их, Гренаде, Никарагве и Панаме 80-их све до Републике Српске и СР Југославије 90-их, побројане су на северној трибини разне војне интервенције. Уз њих је ту била и песма "Гиве пеаце а цханце" Џона Ленона. 

А на мечу са Арсеналом из Туле навијачи Зенита су се у Санкт Петерсбургу на свој начин огласили и надовезали ња ову поруку "делија". На српском језику су истакли два траснпарента на својој трибини. 

"Браћо, они су лицемери који никада неће признати правду!", писало је на једном, а изнад је стајао транспарент са заставама Србије и Русије на коме пише "Руси и Срби браћа заувек". 

Испод свега тога је била и порука на енглеском:

"Ми знамо да они никада неће дати шансу миру."

Нису оставили навијачи Зенита на миру ни УЕФА и ФИФА. Због драстичних санкција уведених руским спортистима они су на својој трибини истакли транспарент на коме је писало:

"Они рекоше да фудбал није место за политику!"

БОНУС ВИДЕО - Кореографија Делија пред Ренџерс

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?