МИЛЕНКОВИЋЕВА ФИОРЕНТИНА МУЧИЛА ШАМПИОНА: Интер звуждуцима испраћен са "Меаце", титула све даље

19. 03. 2022. у 20:14

ЕКИПА Интера није се најбоље провела на "Ђузепе Меаци" против Фиорентине, "нероазури" су са терена испраћени звиждуцима

МИЛЕНКОВИЋЕВА ФИОРЕНТИНА МУЧИЛА ШАМПИОНА: Интер звуждуцима испраћен са Меаце, титула све даље

Након ремија са Торином у претходном колу, интеристи су и вечерас остали без два бода, овога пута на свом терену против Фиорентине (1:1).

После првог полувремена без голова, Тореира је у петом минуту наставка меча довео "љубичасте" у вођство и најавио изненађење.

Брзо је стигао одговор Интера, само пет минута касније Перишић је асистирао Дамфрису за 1:1.

Двадесет минута касније Санчез и Кореа заменили су ЛАутара и Џека у екипи Интера, Санчез је у финишу меча имао добру прилику да донесе цео плен Интеру, али је није искористио.

Међутим, у  надокнади времена могла је и Фиорентина до победе! Иконе је претрчао Чалханоглуа у контри, избио очи у очи са Хандановићем, али је голман Интера успео одличном интервенцијом да сачува бар овај један бод Интеру.

У екипи Фиорентине је  90 минута одиграо Никола Миленковић, замењен је у надокнади времена, док су Настасић и Терзић меч одгледали са клупе.

БОНУС ВИДЕО: ДЕВОЈЧИЦЕ ЖЕЛЕ ДА ИГРАЈУ ФУДБАЛ: Тим менаџерка женске фудбалске селекције Бојана Веселиновић