ХАОС У ХОЛАНДИЈИ: Фејнорд на крају преживео! Меч прекидан, навијачи погодили голмана

13. 03. 2022. у 19:20

Фудбалери Фејенорда су у четвртак победили Партизан у Хумској, у првој утакмици осмине финала Лиге конференција.

А данас су у утакмици 26. кола Ередивизије гостовали Цволеу и победили са 2:1, а меч је на кратко прекинут у 74. минуту.

Пре тога, повео је домаћин поготком Брама ван Полена у другом минуту надокнаде првог полувремена. Затим је у 67. минуту Синистера донео изједначење гостима.

Онда је уследио прекид. А разлог је што су навијачи Цволеа пиротехничким средствима гађали голмана Фејенорда Офира Марцијана, а пре тога чашама пива.

Судија Марти ван ден Керкоф је повукао екипе са терена, али је после паузе која је потрајала десетак минута меч настављен.

Према извештајима из Холандије, Марсијано је погођен у ногу и задобио је лакшу повреду. Ипак, наставио је да брани.

У 77. минуту је стрелац био Десерс, који је као и Синистера био стрелац у Београду.

За домаћина су у самој завршници заиграли и два српска фудбалера. Слободан Тедић је ушао у 80. минуту, а Лука Аџић пет минута касније.

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани црвено-бели не смеју представљати тежак задатак за пирате

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани ''црвено-бели'' не смеју представљати тежак задатак за ''пирате''

ФУДБАЛЕРИ Бреста свој поход на Лигу шампиона настављају против Ремса којег ће угостити на отварању 33. кола Лиге 1 (21:00).

10. 05. 2024. у 08:00