ЈЕЗИВО! Бившем фудбалеру ПСЖ-а и Монака ампутирана нога

Марко Паунић
Марко Паунић

13. 03. 2022. у 14:34

ТУЖНА вест долази из Француске и показује колико је суров професионални спорт.

ЈЕЗИВО! Бившем фудбалеру ПСЖ-а и Монака ампутирана нога

Фото: ФК ПСЖ

Бруну Родригезу, бившем играчу ПСЖ-а и Монака, ампутирана је нога након великих проблема са десним скочним зглобом који га прате од дана када је био професионални фудбалер.

Дуго је славни Француз мучио муку, а на крају су лекари донели коначну одлуку како би му ублажили физичке проблеме.

Француски нападач, који је своју фудбалску каријеру започео 1992. у Монаку, а пензионисао се 2005. у Клермону, задобио је неколико повреда десног скочног зглоба.

Оставио је дубок траг на Парку принчева, а навијачи га памте по голу Олимпику из Марсеја, који је омогућио ПСЖ-у да победи свог највећег ривала први пут после десет година.

ПСЖ је упутио најбоље жеље Родригезу путем својих канала на друштвеним мрежама, истовремено га позивајући да се врати на Парк принчева када буде у могућности.

Родригез се повукао 2005. године, али се од тада борио са хроничним болом које су биле последица његове каријере и био је приморан да се подвргне великој операцији.

Синдикат француских играча (УНФП) потврдио је да је 49-годишњаку ампутирана једна нога како би прекинуо бол.

- УНФП преноси снагу и храброст на Бруна Родригеза, који је због своје фудбалске каријере морао да прибегне ампутацији ноге због сталне патње - наводи се у саопштењу те организације.

БОНУС ВИДЕО: Најбрже постигнути голови у УЕФА Лиги шампиона

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ, ИЗВИНИТЕ! Дејан Станковић једва суздржао емоције након што је Звезда згромила Партизан и обојила у црвено-бело 178. вечити дерби