ЦРНО-БЕЛИ ОБРАДОВАЛИ НАВИЈАЧЕ: Партизан части оне који дођу на реванш са Спартом
Фудбалски клуб Партизан је решио да обрадује своју публику.
фото: АП
Свима који купе улазницу за реванш утакмицу шеснаестине финала УЕФА Лиге конференције између ФК Партизан и ФК Спарта Праг, која се игра у четвртак 24. фебруара године, биће омогућен улаз, са том истом улазницом, за два наредна меча које црно-бели играју на домаћем терену.
Изузетак ће представљати бесплатне, службене, почасне и спонзорске улазнице, на које се ово неће примењивати.
Подсетимо, Партизан у четвртак од 18.45 на свом терену игра реванш меч шеснаестине финала Лиге конференција против Спарте из Прага, док га у недељу од 18 часова очекује гостовање Црвеној звезди.
БОНУС ВИДЕО - КОСОВО ЈЕ СРБИЈА
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ОПЕТ ОСВОЈИЛА КУП КОРАЋА! Велика црвено-бела лекција Партизану у финалу
20. 02. 2022. у 22:57 >> 22:58
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)