ДА ЛИ ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК РЕАЛАН? Мбапе два пута шокирао Реал

Танјуг

16. 02. 2022. у 10:20

ФУДБАЛЕР Пари Сен Жермена Килијан Мбапе рекао је да још није донео одлуку о томе где ће наставити каријеру, упркос спекулацијама да је пристао да пређе у Реал Мадрид.

Пари Сен Жермен је синоћ у Паризу победио Реал Мадрид са 1:0, у првој утакмици осмине финала Лиге шампиона, а једини гол постигао је Мбапе у четвртом минуту надокнаде времена. Он је прошао два дефанзивца Реала и донео гол предности својој екипи пред реванш у Мадриду.

Његов уговор истиче на лето, а спекулише се да ће прећи у Реал.

- Играм за један од најбољих тимова на свету. Даћу све од себе до краја сезоне. Нисам одлучио о својој будућности - рекао је Мбапе после утакмице за телевизију Мовистар, пренео је Би-Би-Си (BBC).

Управа париског клуба покушаће да задржи 23-годишњег француског репрезентативца.

Мбапе је синоћ имао једини шут Пари Сен Жермена у гол у првом полувремену, а у 62. минуту изборио је једанаестерац. Голман Реала Тибо Куртоа одбранио је пенал Лионелу Месију.

Реванш утакмица игра се 9. марта у Мадриду.

БОНУС ВИДЕО: ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера