ПОСЛЕДЊА ШАНСА ЗА СРБИНА! Лука Јовић мора да покаже да је за Реал

12. 02. 2022. у 11:14

РЕАЛ Мадрид данас игра против Виљареала, а размишља о ПСЖ-у. "Краљевски клуб" очекује меч осмине финала Лиге шампиона, а Карло Анћелоти је на великим мукама.

Tanjug/AP

Карим Бензема, глава и реп тима је повређен и кренула је трка са временом да се опорави за најважније мечеве у сезони, јер без Француза Реал нема шта да тражи против "Француза".

И због тога гостовање Виљареалу је за Мадриђане у другом плану, али не и за Луку Јовића. Србин, данас има последњу шансу да покаже да му је место у Реалу.

Како јавља "Мундо Депортиво" Јовић ће предводити напада "краљевског клуба у мечу са Виљареалом који почиње од 16:15.

Тим Карла Анћелотија гостује "жутој подморници", а иако је на неким претходним мечевима Анћелоти пробао да игра без класичног шпица у недостатку Карима Бенземе, сада се ипак одлучио да од првог минута да шансу Јовићу.

Србин ће предводити напад Реала, а по крилима ће имати подршку Марка Асенсија и Винисијуса, док ће на клупи остати Родриго, Бејл, Иско и Азар.

Јовић је ове сезоне у Примери одиграо 12 мечева на којима је скупио тек 265 минута, а за то време је постигао један гол и два пута је асистирао.

БОНУС ВИДЕО: ВАР технологија у Србији

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35