"У ЗВЕЗДИ ЧУПАЈУ КОСУ": Све су се договорили, а онда је Француз рекао - НЕ
ЦРВЕНА звезда и Дејан Станковић су се нашли у новом проблему.
FOTO: M. Vukadinović
Наиме, фудбалер црвено-белих Аксел Бакајоко није прихватио одлазак на позајмицу до краја сезоне у Нови Пазар и одлучио је да остане у Београду, пише "Спортклуб".
Француз је донео одлуку на своју руку, без обзира на договор руководећих људи црвено-белих и Новопазараца, свестан да на стадиону "Рајко Митић" неће моћи да се пробије у први план.
Ипак, постоји могућност да у наредним данима Бакајоко дефинитивно напусти Црвену звезду.
FOTO: M. Vukadinović
У исто време, левокрилни нападач Ибрахим Мустафа ставио се средином недеље на располагање тренеру Драгану Радојичићу и конкурисаће за недељно гостовање у Горњем Милановцу.
Последњих шест месеци, Мустафа је провео у прволигашу Радничком, из Сремске Митровице, постигао је седам голова на 20 утакмица.
БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГОРИ" НОВИ САД! Војводина дочекује четвророструког првака Европе!
СВОЈ европски пут Војводина наставља против Ајакса у другом колу квалификација за Лигу конференције. Холандски великан жели експресан повратак на међународну сцену после разочаравајуће прошле сезоне, док Новосађани покушавају да се опораве од елиминације из квалификација за Лигу Европе и направе изненађење пред својим навијачима на "Карађорђу" (20.00).
23. 07. 2026. у 07:03 >> 07:03
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ЗАВИЈЕН У ЦРНО! Преминуо легендарни енглески репрезентативац!
Само дан после завршетка Светског првентства у фудбалу стигле су тужне вести са Острва.
20. 07. 2026. у 16:32
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
23. 07. 2026. у 07:19 >> 23:04
Коментари (0)