ЕФЕКТНИ ГОЛОВИ ПРЕСУДИЛИ ПАРТИЗАНУ: Црно-бели поклекли против Динама (ВИДЕО)

02. 02. 2022. у 15:50

ПАРТИЗАН је одиграо трећу пријатељску утакмицу на припремама у Анталији. Црно-бели су поражени од московског Динама - 2:1.

Иако је резултат у оваким мечевима у другом плану, црно-бели могу да жале што нису славили, пошто су створили више изгледнијих прилика од противника из Русије.

Само пет минута је било потребно противнику клуба из Хумске да дође до предности. Данил Фомин је одличним ударцем из слободног ударца савладао Александра Поповића.

Од тог момента су доста боље заиграли црно-бели и пропустили неколико добрих прилика. Антон Шуњин је зауставио добар ударац Лазара Марковић, шансе није искористио ни штопер Игор Вујачић.

Наставио је Партизан да напада и у другом полувремену и успео је да изједначи у 65. минуту када је Бибарс Натхо одлично реаговао после правог карамбола у петерцу Динама. Главом је одбијену лопту послао у мрежу Московљана.

Када са чинило да ће Београђани након победе над Тиквешом (2:1), пораза од Башакшехира (0:1), уписати и први реми, на сцену је ступио Галкин који је у 87. минуту после сјајне акције из корнера успео да дође до поготка и тријумфа.

Партизан наредни меч игра 5. фебруара против шампиона Грузије Динамо Батумија.

Партизан: Поповић, Вујачић, Милетић, Урошевић, Живковић, Здјелар, Јојић, Баждар (од 46. Мениг), Јовић (од 46. Натхо), Марковић (од 46. Терзић), Миловановић (од 46. Гомеш).

БОНУС ВИДЕО: Љубомир Фејса о повратку у Партизан

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45