ОХИ ВЕЋ ТРЕСЕ МРЕЖЕ! Ново Звездино голгетерско чудо наставило "по свом" (ВИДЕО)

20. 01. 2022. у 19:40

ЧЕКАЛА је Црвена звезда и коначно дочекала нападача. Охи Омоиџуанфо је стигао у редове шампиона Србије и успео да се у четвртак, на припремама за други део сезоне, упише у листу стрелаца.

ОХИ ВЕЋ ТРЕСЕ МРЕЖЕ! Ново Звездино голгетерско чудо наставило по свом (ВИДЕО)

ФК Црвена звезда

Наиме, актуелни шампиони Србије су овога пута одрадили нешто другачији тренинг у односу на оно што је виђено до сада, па су подељени у две екипе одиграли контролну утакмицу у Анталији, како би што спремнији дочекали све изазове који их очекују на пролеће.

Подељени на плаве и црвене, првотимци Црвене звезде одиграли су два пута по 30 минута и показали да су се ужелели фудбала, као и да им је лопта и даље најбољи пријатељ.

Плаву екипу предводио је Небојша Милошевић, а црвену дуо који су чинили Ненад Сакић и Ненад Милијаш, док је све надгледао шеф стручног штаба Дејан Станковић.

Прво је плаве у предност довео талентовани Петар Станић који је у 20. минуту на центаршут Фалка главом послао лопту мрежу и још једном потврдио да је пред њим лепа каријера. Ипак, узвратили су црвени, јер је са беле тачке у 29. минуту погодио новајлија из Молдеа, Норвежанин Охи, а пенал је извојевао млади Станковић.
Ређале су се шансе на обе стране, али су на високом задатку били и дефанзивци, па је Дејан Станковић могао да буде веома задовољан оним што је видео на тренинг мечу у Анталији.

И, када је деловало да ће се меч завршити резултатом 1:1, ствари је у своје руке преузео Радован Панков који је прво освојио лопту на средини, а потом и одлично проиграо Александра Катаија, а он голом донео победу плавом тиму. Постојала је недоумица да ли је Катаи био у офсајду, међутим провером на камерама Звезда ТВ-а је установљено да није било недозвољено позиције.

Изабранике Дејана Станковића у петак очекује први слободан дан још од окупљања екипе у Београду, после чега ће фудбалери Црвене звезде наставити предано да раде на припремама у Анталији.

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама