НИШТА ОД МАДРИДСКОГ ФИНАЛА: Билбао победио "јорганџије", са Реалом за трофеј Суперкупа Шпаније

АЛЕТИК Билбао победио је Атлетико Мадрид са 2:1 и пласирао се у финале Суперкупа Шпаније.

НИШТА ОД МАДРИДСКОГ ФИНАЛА: Билбао победио јорганџије, са Реалом за трофеј Суперкупа Шпаније

FOTO: AP/Tanjug

Баскијци ће у утакмици за трофеј играти против Реала који је јуче победио Барселону са 3:2.

Прво полувреме овог меча протекло је у равноправној игри, без изгледних прилика. Много више узбуђења виђено је у других 45 минута у којима су постигнута сва три гола.

"Јорганџије" су прве стигле до вођства у 62. минуту када је голман Билбаа Унаи Симон несрећно затресао сопствену мрежу.

Након тога су уследила четири фантастична минута тима Марселиња Гарсије Торала. Његови изабраници су преокренули резултат, погоцима Алвареза и Ника Вилијамса.

Финале између Реал Мадрида и Атлетик Билбаа заказано је за недељу у 18 сати.

БОНУС ВИДЕО: КАД ДРЖАВА БРИНЕ О ШАМПИОНИМА! Како су се низали успеси Србије у 2021.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара