НИШТА ОД МАДРИДСКОГ ФИНАЛА: Билбао победио "јорганџије", са Реалом за трофеј Суперкупа Шпаније

13. 01. 2022. у 22:24

АЛЕТИК Билбао победио је Атлетико Мадрид са 2:1 и пласирао се у финале Суперкупа Шпаније.

НИШТА ОД МАДРИДСКОГ ФИНАЛА: Билбао победио јорганџије, са Реалом за трофеј Суперкупа Шпаније

Баскијци ће у утакмици за трофеј играти против Реала који је јуче победио Барселону са 3:2.

Прво полувреме овог меча протекло је у равноправној игри, без изгледних прилика. Много више узбуђења виђено је у других 45 минута у којима су постигнута сва три гола.

"Јорганџије" су прве стигле до вођства у 62. минуту када је голман Билбаа Унаи Симон несрећно затресао сопствену мрежу.

Након тога су уследила четири фантастична минута тима Марселиња Гарсије Торала. Његови изабраници су преокренули резултат, погоцима Алвареза и Ника Вилијамса.

Финале између Реал Мадрида и Атлетик Билбаа заказано је за недељу у 18 сати.

БОНУС ВИДЕО: КАД ДРЖАВА БРИНЕ О ШАМПИОНИМА! Како су се низали успеси Србије у 2021.

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44