СВИ СЕ СМЕЈУ УКРАЈИНСКОМ КЛУБУ: Черноморец представио појачање из Шведске урнебесним "фотошопом" (ФОТО)
ФК ЧЕРНОМОРЕЦ из Одесе, тренутно 13-пласирани тим у украјинској лиги, похвалио се на званичном Инстаграм налогу новим појачањем, а фотографија шведсог штопера Дагласа Бергквиста коју су том приликом поделили изазвала је шок, неверицу и смех навијача.
EPA/EFE
Швеђанину који је поникао у Енглеској, тачније у Редингу, истекао је уговор са Калмаром који није желео да продужи сарадњу са овим 28-госишњаком па је реаговао украјински клуб и довео га у своје редове.
Навијачи су поздравили долазак искусног штопера, али су управи клуба из највеће украјинске луке предложили да у наставку прелазног рока доведу - графичког дизајнера и фотографа! Одговор на питање зашто су навијачи изнели овакав предлог види се из фотографије Бергквиста коју је Черноморец објавио:
На њој је шведски интернационалац у црвеном дресу Калмара, који је неко, претпоставимо администратор налога, у неком јефтином програму за обраду фотографија и веома невешто "префарбао" у црно-плаве боје Черномореца и то му није било довољно него је додао и натпис "Черноморец".
- Дизајнер се изгледа, добро провео за Нову годину - гласио је још један од коментара навијача.
Да све буде још горе по украјински клуб, направили су и неслану шалу на рачун Швеђаниновог презимена:
- Четири сугласника у презимену заредом су рецепт за успех за било ког фудбалског коментатора - написали су испод фотографије.
БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама
Препоручујемо
НАВРАТИЛОВА О НОВАКУ: "Ђоковић је лидер и дивим му се, али мора дати пример"
12. 01. 2022. у 12:52
СТАНОЈЕВИЋ НЕМА ДИЛЕМУ: "Као Србин и патриота Ђоковић има велику подршку од мене"
12. 01. 2022. у 12:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство
Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.
30. 06. 2026. у 11:51
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)