ЛУКИЋ АСИСТЕНТ, ВЛАХОВИЋ "ПОСТИО": Торино декласирао Фиорентину у "српском" дербију у Серији А (ВИДЕО)

10. 01. 2022. у 20:10

ФИОРЕНТИНА српских интернационалаца Душана Влаховића и Николе Миленковића доживела је прави дебакл у утакмици 21. кола италијанске Серије А пошто су на гостовању Торину поражени чак са 4:0.

ЛУКИЋ АСИСТЕНТ, ВЛАХОВИЋ ПОСТИО: Торино декласирао Фиорентину у српском дербију у Серији А (ВИДЕО)

Саша Лукић фото АП

Миленковић је одиграо цео меч, док је Влаховић замењен у 73. минуту утакмице. Матија Настасић и алекса Терзић меч су преседели на клупи за резерве.

За домаћи тим цео меч је одирао још један српски репрезентативац Саша Лукић који је асистирао за други гол бикова после брилијантног соло продора.

Стрелци за Торино били су Вилфред Синго у 19, Јосип Брекало у 23. и 31. и Антонио Санабрија у 58. минуту.

Торино је забележио осму победу у сезони и са 28 бодова заузима девету позицију. Фјорентина је шеста са 32 поена.

У наредном колу, Торино ће гостовати Сампдорији, док ће Фјорентина дочекати Ђенову.