ПРИЧАЋЕ СЕ ДУГО О ОВОМ ГОЛУ: Ковачић фантастичним поготком подигао "Стамфорд Бриџ" на ноге (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

02. 01. 2022. у 18:40 >> 19:45

СТРАШАН фудбал на "Стамфорд Бриџу" играју Челси и Ливерпул у дербију 21. кола Премијер лиге.

ПРИЧАЋЕ СЕ ДУГО О ОВОМ ГОЛУ: Ковачић фантастичним поготком подигао Стамфорд Бриџ на ноге (ВИДЕО)

Атомских 45 минута виђено је у Лондону. Постигнута су чак четири поготка, по два на обе стране, с тим да посебно треба издвојити погодак везсте "плаваца" Матеа Ковачића.

Маркос Алонсо је извео скраћени корнер, лопту је избоксовао голман "црвених" Кајомхин Келехер. На њу је натрчао хрватски везиста и фантастичним ударцем из прве погодио мрежу ирског чувара мреже.

Треба рећи да је Ливерпул после 26 минута игра водио са 0:2 погоцима Манеа и Салаха. Ипак, Челси је најпре смањио преко Ковачића, а онда је у првом минуту надокнаде времена Кристијан Пулишић донео изједначење тиму Томаса Тухела.

Клуб са "Стамфорд Бриџа" на овом мечу игра без Ромелуа Лукаку који је суспендован због шокантне изјаве.

Утакмица је завршена 2:2. Иако није било голова у другом полувремену, меч је апсолутно оправдао епитет дербија. У наставку утакмице је могло да буде још голова, али су мреже остале мирне.

БОНУС ВИДЕО: ЕКСКЛУЗИВНО! НОВОГОДИШЊИ ИНТЕРВЈУ ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА ЗА "НОВОСТИ"