МЕЧ КОЈИ ЈЕ ПОЧЕО СА ЧЕТИРИ ИЗМЕНЕ: Срби актери несвакидашњег дербија

ФУДБАЛ уме да испише необичне приче.

Илустрација спорт Фото Dephositos

Баш таква виђена је у 11. колу кипарског првенства.

Једни наспрам других нашли су се играчи АПОЕЛ-а и Омоније, који су свој недељни сусрет почели са четири измене.

Разлог за то је био што је у првобитном термину за овај дуел, утакмица прекинута у 18. минуту услед јаке магле.

Данас је меч настављен, а тренери Августи и Берг су, што због повреда које су појединци задобили у међувремену, што из тактичких разлога, најпре посегли за изменама - тројица нових играча АПОЕЛ-а нашла су се на игралишту од првог минута ове "репризе", а званично 19. минута утакмице, као и један нови члан гостију.

Утакмица је, иначе, завршена победом АПОЕЛ-а са 4:2, уз наступ Вујадина Савића од почетка до краја у победничкој екипи, односно Марка Шћеповића у првом полувремену када се ради о Омонији.

Некадаши великани кипарског фудбала сада су прилично удаљени од врха табеле - Аполон води са 29 бодова после 14. одиграних кола, а са по 20 освојених АПОЕЛ и Омонија заузимају шесто, односно седмо место.

БОНУС ВИДЕО: Слободни асови - трансфери ових играча би од јануара могли да промене фудбал

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00