ФИОРЕНТИНА ОПЕТ СЛАВИ ГОЛ СРБИНА: Влаховић са клупе славио погодак земљака, па ушао да и он покаже шта зна (ВИДЕО)

15. 12. 2021. у 22:57

ФИОРЕНТИНА ових дана функционише на српски погон.

Клуб из Фиренце се пласирао у осмину финала Купа Италије победивши екипу Беневента са 2:1 (1:0) уз гол репрезентативца Србије, Николе Миленковића.

Наш дефанзивац је у 19. минуту одлично реаговао после корнера, када се нашао на рубу петерца и, баш ту, ка њему главом послао лопту бразилски саиграч Игор. Главом је брзо лопту у небрањени део мреже скренуо Миленковић, доневши 1:0 "виоли".

На 2:0 је повисио Сотил у 47. минуту, а Монћини пет минута касније поставио коначан резултат.

Тренер клуба из Фиренце, Винћенцо Италијано, у 76. је у игру убацио Душана Влаховића уместо Кокорина, али наш голгетер није успео да у преосталом времену постигне нови гол у љубичастом дресу.

Није било ни потребе, јер су одбрамбени задаци у завршници меча урађени како треба.

Наредни ривал Фиорентине у Купу Италије биће Наполи.

БОНУС ВИДЕО: Ови асови постају слободни, фудбал више неће бити исти

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17