ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА РЕАЛ: Двојица баш битних фудбалера позитивна на корона вирус

РЕАЛ се нашао у корона-проблему.

ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА РЕАЛ: Двојица баш битних фудбалера позитивна на корона вирус

Фото: EPA-EFE/SASCHA STEINBACH

Хрватски фудбалер Лука Модрић и Бразилац Марсело позитивни су на корона вирус, саопштио је данас Реал Мадрид.

Како се наводи, играчи "краљевског клуба" су одмах стављени у изолацију и прате се сви здравствени протоколи.

Модрић и Марсело пропустиће утакмицу против Кадиза у недељу, а корона протокол у Мадриду је такав да их чека 10 дана изолације јер су вакцинисани.

Поред фудбалске, корона је захватила и кошаркашку селекцију Реала, а меч против Албе пропустили су тренер Пабло Ласо и плејмејкер Томас Ертел.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић дошао на утакмицу кошаркаша Звезде

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

ВУК (13) СВИРА, А РОБОТИ ИГРАЈУ МОРАВАЦ: Припреме за скуп Србија једна породица