ДУШАН ВЛАХОВИЋ, НОВЕ КОМПЛИКАЦИЈЕ: Фиорентина жели да га прода у јануару, а Србин неће да иде
ДУШАН Влаховић не престаје да пуни новинске ступце, не само у Италији и Србије, већ и на Острву, али чини се и шире.
Twitter / TacticalRole
Поред Јувентуса, коме Фиорентина нема намеру да прода Србина, највише су загризли клубови из Премијер лиге. Скоро да нема клуба из врха шампионата Енглеске да није питао за Влаховића.
Челси је чини се једини који се не интересује за нападача Фиорентине, а највише су загризли они где се Душану не иде. Италијански новинар, "гуру за трансфере" како га зову на Апенинима, Фабрицио Романо је у једном подкасту открио да Арсенал не жали новац да већ у јануару узме Србина.
Клуб из Фиренце је жељан да га пусти, како не би појачавао конкуренцију, јер је Јувентус озбиљно загризао за Влаховића. "Виола" би одласком Србина у Лондон и те како профитирала и новчано, али и успели би да "отерају" најбољег играча изван Апенина.
Међутим, Романо истиче да велики проблем представља то што Влаховић никако не жели у Арсенал и по сваку цену хоће до лета да остане у Фиренци, како би после могао лакше да оде пре свега у Јувентус. Србин је заинтересован за "стару даму".
Нове компликације око трансфер судбине Србина као да не дотичу, наставља да решета мреже противничких ривала и све озбиљније истиче кандидатуру за Златну копачку Европе...
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
СРБИН ПРЕД ТРАНСФЕРОМ ЖИВОТА: Из Фиорентине у табор седмоструког првака Европе?
13. 12. 2021. у 08:36
ЗА ДУШАНА ЈЕ САМО НЕБО ГРАНИЦА: Влаховић постаје апсолутни владар Апенина
12. 12. 2021. у 20:30
СРБИН ЈЕ ЧУДО! Каква магија, Душан Влаховић мајсторијом распаметио Италију, а онда дао још један гол (ВИДЕО)
11. 12. 2021. у 16:27 >> 16:50
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (1)