ЛАЦИО НЕ МОЖЕ БЕЗ СЕРГЕЈА: Емполи шокирао Напуљ

12. 12. 2021. у 21:08

Фудбалери Емполија победили су вечерас на гостујућем терену Наполи са 1:0, у утакмици 17. кола Серије А.

Једини гол постигао је Патрик Кутроне у 70. минуту.

Наполи је постигао гол у 62. минуту када је стрелац био Хуан Жезус, али је после употребе ВАР технологије погодак поништен због офсајда.

Емполи има осам победа у лиги и седми је на табели са 26 бодова.

Наполи је претрпео други узастопни пораз, последње три утакмице је без победе и четврти је на табели са 36 бодова.

Фудбалери Сасуола победили су на свом терену Лацио са 2:1 за који није наступио Сергеј Милинковић Савић због црвеног картона из прошлог кола.

Лацио је повео голом Матије Закањија у шестом минуту, а изједначио је Доменико Берарди у 63. минуту, на асистенцију Ђакома Распадорија.

Победу домаћима донео је Распадори поготком у 69. минуту, на додавање Берардија.

Сасуоло је утакмицу завршио са десеторицом, пошто је црвени картон добио Кан Ајан.

Сасуоло је 12. на табели са 23 бода, а Лацио има два бода више на деветом месту на табели.