САША ИЛИЋ ПОЦРВЕНЕО У НИШУ: Реми Радничког и Чуке, прва победа Лазетића на купи ТСЦ

11. 12. 2021. у 18:51

ФУДБАЛЕРИ Радичког из Ниша и Чукаричког одиграли су данас нерешено 1:1 (0:1) на Чаиру, у 20. колу Суперлиге Србије.

Брђани су повели голом Ðорђа Јовановића у 37. минуту са пенала, док је бод домаћем тиму донео Александар Пејовић, такође са беле тачке, у 73. минуту.

Гости су од 85. минута играли са играчем мање, због искључења Миладина Стевановића, који је добио други жути картон.

Раније данас, ТСЦ је убедљиво на гостовању савладао крагујевачки Раднички 1923 са 3:0, а стрелци за екипу Жарка Лазетић били су Стефан Вукић у 27. и 80 минуту и Михајло Бањац у 72.

Резултати 20. кола: Раднички 1923 - ТСЦ 0:3, Раднички Ниш - Чукарички 1:1, Колубара - Пролетер 2:1.

Сутра играју: Нови Пазар - Вождовац (14.00), Младост - Напредак (14.30), Војводина - Спартак (16.00),

Понедељак: Металац - Партизан (15.45), Црвена звезда - Радник (18.00).

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38