СРПСКА ГОЛ-МАШИНА ОБОРИЛА РЕКОРД: Александар Митровић наставио нестварну серију (ВИДЕО)

Д. Н.

11. 12. 2021. у 17:57

АЛЕКСАНДАР Митровић је наставио фантастичну серију голова у овој сезони енглеског Чемпионшипа, у коме је управо оборио клупски рекорд.

Српски нападач је заиграо ове суботе од првог минута за Фулам на гостовању Лутону, а у листу стрелаца уписао се у 19. минуту.

Тада се нашао на правом месту после правог карамбола у супарничком казненом простору, па је без потешкоћа сместио лопту у мрежу домаћина:

Иако је у 62. минуту Лутон дошао до 1:1 преко Адебајоа, чиме је постављен коначан резултат, Митровићев клуб је увећао предност на табели Чемпионшипа.

Фулам је, наиме, после овог меча 22. кола стигао до 45 бодова, а на 43 је остао другопласирани Борнмут услед пораза од Блекбурна (0:2).

Митровић је у овој сезони постигао чак 22 гола у Чемпионшипу, уз пет асистенција, а постао је нови клупски рекордер по броју погодака.

Досадашњи рекорд држао је Рос Мекормак, који је у сезони 2015/2016 био стрелац 21 пут, и то на 45 утакмица. Митровић је до 22 стигао на 21 одиграном мечу.

БОНУС ВИДЕО: Слободни асови - трансфери ових играча би од јануара могли да промене фудбал

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01