ХИМЕНЕЗ НАПРАВИО ВЕЛИКУ ГЛУПОСТ: Невероватна непромишљеност "погурала" Сити до победе (ВИДЕО)

11. 12. 2021. у 15:38

ФУДБАЛЕР Вулверхемптона направио је велику глупост због које је оставио свој тим са играчем мање против Манчестер ситија, што су грађани искористили у наставку и дошли до три бода голом Стерлинга са беле тачке.

ХИМЕНЕЗ НАПРАВИО ВЕЛИКУ ГЛУПОСТ: Невероватна непромишљеност погурала Сити до победе (ВИДЕО)

Наиме, играо се седми минут надокнаде када је судија Џонатан Мос Хименезу показао пут у свлачионицу пре времена и то тако што је добио два жута картона.

Мексиканац је првобитно зарадио јавну опомену због преагресивне борбе за лопту на средини терена, а онда је на сличном месту, свега тридесетак секунди потом, добио још један, због тога што није желео да се удаљи од места прекшраја и допусти Родрију да га изведе.

Ова непромишљеност Хименеза скупо је коштала "вукове" који су одиграли добро прво полувреме на "Етихаду". У наставку су "грађани" искористили бројчану надмћ и голом Стерлинга са беле тачке у 66. минуту стигли до нова три бода која им гарантују останак на челу Премијер лиге и по окончању осталих утакмица.

Најближи ривали грађана Ливерпул и Чесли играју од 16 часова против Астон виле, односно Лидса.

БОНУС ВИДЕО: Бакљада навијача Анартозиса пред почетак меча са Партизаном

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани црвено-бели не смеју представљати тежак задатак за пирате

БРЕСТ ЈЕ НАДОМАК ИСТОРИЈСКОГ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА: Раштимовани ''црвено-бели'' не смеју представљати тежак задатак за ''пирате''

ФУДБАЛЕРИ Бреста свој поход на Лигу шампиона настављају против Ремса којег ће угостити на отварању 33. кола Лиге 1 (21:00).

10. 05. 2024. у 08:00