МАРШ ОТИШАО ИЗ ЛАЈПЦИГА! Американац није више тренер немачког тима

АМЕРИКАНАЦ Џеси Марш није више тренер фудбалера Лајпцига, саопштио је данас немачки клуб.

МАРШ ОТИШАО ИЗ ЛАЈПЦИГА! Американац није више тренер немачког тима

ФОТО: ЕПА

Како се наводи, клуб и тренер донели су одлуку о прекиду сарадње, а до растанка је дошло након што је Лајпциг у петак изгубио од Униона из Берлина, што је екипи био трећи пораз у низу у Бундеслиги.

Лајпциг тренутно држи 11. место на табели немачког превенства.

Марш је од почетка ове сезоне водио Лајпциг, када је на позицији првог тренера наследио Јулијана Нагелсмана који је преузео Бајерн Минхен.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара