МИТРОВИЋ СЕ ВРАТИО НА ТЕРЕН: Србин није постигао гол у ремију Фулама са Престоном
ВРАТИО се "орао" Митар али овога пута није постигао гол.
FOTO: AP/Tanjug
Српски нападач Алекдсандар Митровић играо је ове суботе од првог минута за Фулам на гостовању Престону у 20. колу Чемпионшипа, а овај меч је завршен без његовог печата као и победника - 1:1.
Наш ас није играо у прошлом мечу са Дербијем због прехладе, то је и један од разлога што су мреже мировале. У данашњем се није уписао у стрелце, мада је и даље убедљиво најефикаснији играч првенства са 21 голом, први пратилац Бреретон из Белкбурна има пет мање.
Фулам је против Престона повео у 15. минуту преко Тима Рима, изједначио је Чед Еванс у 73. минуту. Митровићев тим је после овог ремија остао без лидерске позиције, коју сада са бодом више (44) заузима Борнмут.
Препоручујемо
СРБИЈА ПАЛА У ДРАМИ! Ђоковић играо двапут, Немци спречили преокрет, зебња за четвртфинале!
27. 11. 2021. у 18:54 >> 23:33
НОВИ УЛТИМАТУМ ЂОКОВИЋУ: Новак мора да се вакцинише, нема права на попуст!
27. 11. 2021. у 12:10 >> 12:19
ОВО ПОСТАЈЕ (НЕ)НОРМАЛНО: Србин други пут ове сезоне постигао гол са центра (ВИДЕО)
27. 11. 2021. у 19:31
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)