ЈУНАЈТЕД И СОЛСКЈЕР: Позната судбина норвешког стручњака на клупи "црвених ђавола"
МАНЧЕСТЕР јунајтед је поново разочарао, доживео је нови убедљив пораз, а како ствари стоје Оле Гунар Солскјер би сваког часа требало да постане бишви тренер "црвених ђавола".
FOTO: AP/Tanjug
Енглески великан је прегажен на "Викериџ роуду" од Вотфорда и то је очигледно био јасан сингал за управу клуба да је време да се растану са норвешким стручњаком.
Након вишечасовног већања одлучено је да ће он ускоро бити лишен функције тренера Манчестер јунајтеда. Ову информацију пренео је добро обавештени норинар Фабрицио Романо.
Као главни кандидати да га наследе на клупи клуба са "Олд Трафорда" помињу се Брендан Роџерс и Зинедин Зидан. Треба рећи да се као привремена решења наводе Мајкл Керик, али и технички директор Дарен Фелечер.
Ипак, чека се потврда Џоела Глејзера, једног од чланова поменутог одбора, као и породице у чијем је власништву је Јунајтед.
БОНУС ВИДЕО: НОЛЕ У ТРАНСУ: Овако слави победу Орлова
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЂУРИЦА АНАЛИЗИРА СВЕТКСКО ПРВЕНСТВО: "Сви иду даље!" (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
19. 06. 2026. у 12:30
ТОТАЛНИ РАСПАД БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ! Швајцарци у другом колу Мундијала у последњих 15 минута "разбили" селекцију Сергеја Барбареза!
Репрезентација Швајцарске победила је Босну и Херцеговину са 4:1 у другом колу Б групе Светског првенства.
18. 06. 2026. у 21:00 >> 21:00
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)