ЈОКИЋ О УСПЕХУ "ОРЛОВА": Честитам! Нисам могао да гледам, али сам пратио
КОШАРКАШ Денвера Никола Јокић прокоментарисао је успех Србије и пласман на Мундијал.
Tanjug/AP
- Нисам гледао утакмицу, али сам пратио. Честитам момцима, велики је успех представљати нашу земљу на таквом такмичењу. Драго ми је што смо поново на великом такмичењу - рекао је Јокић у разговору са Александром Жигићем.
Што се меча са Портландом тиче, Јокић је оценио да је екипа одиграла готово савршен меч.
- Сјајна победа, добро смо играли, дали смо 19 тројки, скакали смо добро... Савршена утакмица за нас, сви су допринели победи.
Денвер већ наредно вече игра у Даласу, а Јокић против Бобија Марјановића и Луке Дончића.
- Ово нам је четврта у шест ноћи, надамо се да ћемо имати добру енергију - закључио је Јокић.
Препоручујемо
КАКАВ ДЕРБИ У СЕРИЈИ А: Везув "прогутао" Јувентус, Наполи се вратио на врх табеле
07. 12. 2025. у 22:54
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)