ХИТ СЦЕНА У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Бивши фудбалер Звезде изгубио на опклади 20 марака од навијача (ВИДЕО)

УТАКМИЦА Премијер лиге БиХ између Посушја и Тузла ситија завршена је резултатом 1:1.

ХИТ СЦЕНА У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Бивши фудбалер Звезде изгубио на опклади 20 марака од навијача (ВИДЕО)

Фото: Инстаграм Премијер лига БиХ

Ипак, поменути меч имао је занимљиву ситуацију средином првог полувремена, тачније у 35. минуту.

После досуђеног пенала за домаће, један навијач је рекао Хусрефу Мусемићу сме ли да се опклади у 20 марака да ће голман Брајловић одбранити пенал?

Стратег гостију и некада прослављени фудбалер Звезде је пристао на то и Брајловић је одбранио пенал Лучићу, а Хусреф је дао момку десет марака, да би још десет дао после меча јер у том тренутку није имао ситно код себе.

Мусемић је прокоментарисао после меча ову ситуација која је шалом и позитивним духом обележила коло на нашим теренима.

- Свакако једна занимљива ситуација. Навијач на трибинама је био симпатичан и говорио ми да ће Брајловић одбранити пенал, а ако одбрани да му дам 20 марака. Рекох ја да може. Дао сам му десет марака кад је одбранио и још десет након утакмице. Позитивна сцена баш - рекао је Мусемић за Спорт.ба и додао

- Верујте, и мени је било занимљиво све то, а након што сам дао десет марака, момак је почео да скандира име нашег клуба Тузла сити, што је изазвало доста позитивних реакција на стадиону.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Premijer liga BiH (@pl.bih)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине