БАРСЕЛОНА ПРОСУЛА ТРИ ГОЛА ПРЕДНОСТИ ЗА ПОЛУВРЕМЕ: Каталонци одлични у првом, па катастрофални у другом делу меча

06. 11. 2021. у 18:48

ЧИНИЛО се да ће Барселона коначно уписати лаку победу у Примери, али ипак успела је да да испусти предност и три гола и на крају ремизира - 3:3.

Какав меч је одигран на "Балидосу" у Вигу. Каталонци су пружили најбољу игру ове сезоне у првом полувремену. Водили су са 3:0 и чинило се да ће доћи до убедљиве победе.

Ипак, други део меча изабраници Серђија Бархуана су одиграли испод сваког нивоа и дозволили су домаћину да у самом финишу меча избегне пораз и дође до великог бода.

Барселона је већ после 34 минута водила са 3:0, а стрелци су били Ансу Фати, Серхио Бускетс и Мемфис Депај.

Улоге као да су се замениле у наставку утакмице. Селта је кренула да кидише ка голу Марк Андреа тер Штегена и у 52. минуту Јаго Аспас је искористио лошу реакцију немачког голмана и смањио резултат.

Упркос томе чинило се да Каталонци не могу а да не победе меч. Да би могли да се оклизну постало је јасно у 74. минуту када је Нолито главом закуцао лопту у мрежу ривала након центаршута Ћервија.

РАДОСТ Јаго Аспас/FOTO: AP/Tanjug

А, онда шок за госте у шестом минуту надокнаде. Лопта је стигла до Аспаса који је фантастично заврнуо да је она бежала од Тер Штегена и погодила је малу мрежу за ерупцију одушевљења на стадиону.

Барселона сада заузима девето место са 17 бодова, док је Селта 14. са 12.

БОНУС ВИДЕО: ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ШЕТАЧЕ: Новак у друштву супруге и деце возио бицикл поред београдске Бетон хале