СУПЕРЛИГА: ТСЦ узео бод у Новом Пазару

05. 11. 2021. у 21:25

НОВИ Пазар и ТСЦ одиграли су утакмицу у којој није било победника - 1:1 у 16. колу Суперлиге Србије.

И једни и други дуго чекају на првенствени тријумф. Домаћину овог сусрета је ово био седми меч у коме нису осетили сласт победе, док је тим из Бачке Тополе у низу од седам мечева у којима није славио.

Нови Пазар је био екипа која је боље отворила сусрет. Играо се 12. минут када је Бојан Чечарић погодио мрежу ривала. То је уједно био и исход првог полувремена.

Гости су успели да дођу до изједначења у 68. минуту захваљујући резервисти Стефану Вукићу. До краја утакмице промене резултата није било, па су тимови морали да се задовоље бодом.

Иначе, идентичним резултатом завршен је и први меч дана који су одиграли Вождовац и Чукарички.

Нови Пазар након овог меча има 10 бодова и налази се на последњем 15. месту на табели, док је ТСЦ на шестој позицији са 22 бода.

БОНУС ВИДЕО: Кореографија навијача Звезде пред меч са Мидтјиландом