БАРСЕЛОНА ОПЕТ РАЗОЧАРАЛА: Алавес однео бод са "Ноу Кампа"

30. 10. 2021. у 23:08

БАРСЕЛОНА је сменила Роналда Кумана. Уместо њега као привремено решење на клупу је сео Серхи Бархуан, али деби неће памтити по добром.

БАРСЕЛОНА ОПЕТ РАЗОЧАРАЛА: Алавес однео бод са Ноу Кампа

Каталонци су на "Камп Ноу" одиграли само 1:1 против Алавеса и тако наставили серију лоших резултата. Ово им је био трећи везани меч у коме нису осетили сласт победе (порази од Реала и Раја Ваљекана).

Великан је озбиљно уздрман и не делује да може да реши проблем. Наводно би Ћави Ернандез требало да седне на клупу Барсе, но велико је питање колико ће му времена требати да уради нешто што иде уз реноме оваквог клуба.

Барселона више не може да победи ни клубове из доњег дела табеле Примере. Сада је Алавес био тај који је одолео и освојио важан бод.

Прво полувреме није било много интересантно и завршено је без голова. Ипак, наставак сусрета био је доста занимљивији. Барселона је повела у 49. минуту мајсторским поготком Мемфиса Депаја, који је фантастично шутирао са ивице казненог простора и матирао Сиверу.

Нису гости дуго чекали на изјендачење. У 52. минуту Риоха је затресао мрежу Тер Штегена након што су он и Хоселу изиграли одбрану домаћег тима.

Каталонци су имали још неколико добрих прилика. Претили су Депај и Кутињо, али промене резултата није било, па су екипе морале да се задовоље ремијем.

Барселона је сада на деветом месту на табели са 16 бодова, док је Алавес 16. са 10.

БОНУС ВИДЕО: ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ШЕТАЧЕ: Новак у друштву супруге и деце возио бицикл поред београдске Бетон хале

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00