ДАМФРИС ТРАГИЧАР ИНТЕРА: Није помогао гол Едина Џека, "нероазури" имају за чиме да жале

24. 10. 2021. у 22:48

ФУДБАЛЕРИ Интера славили су против Јувентуса у деветом колу италијанске серије А. Фантастично су фудбалери Интера отворили утакмицу, занимљиво је да су након серије од седам мечева на којима су примили гол управо против Јувентуса мрежа Самира Хандановича остала нетакнута.

ДАМФРИС ТРАГИЧАР ИНТЕРА: Није помогао гол Едина Џека, нероазури имају за чиме да жале

Интер је био на прагу победе, али уследио је горак шок у завршници те могу да се задовоље ремијем 1:1. Гол за Интер постигао је босански фудбалер Един Џеко, уласком Дибале Јуве се пробудио из сна у коме је био цео меч, а управо је он поставио коначан резултат са беле тачке.

На почетку меча виђена је отворена игра, оба тима имала су жељу да дођу до предности, а осим игре високог темпа нисмо имали прилику да видимо значајнију прилику.

Ерупција одушевљења на Ђузепе Меаци у 17. минуту. Един Џеко је донео вођство, испоставило се нешто касније да је уједно и решио питање победника. Хакан Чалханоглу је фантастично шутирао, његов ударац зауставила је пречка, а фортуна је била савезник црно-плавих те је лопта пала на ногу Едина Џека. Босанац је фантастично реаговао и донео радост свом тиму.

Опао је у наставку меча ритам игре, имали су црно-бели контролу игре, али не и конкретну прилику да угрозе гол домаћег састава. Интер је одлично затворио све прилазе голу.

Чекали смо 25 минута у другом полувремену да видимо неку прилику. У 60. минуту Џеко је покушао да угрози гол гостију, лопта пада иза гола "старе даме". Три минута касније Перишић је покушао, био је још непрецизнији.

Масимилијано Алегри је уласком Дибале и Кијезе покушао да освежи тим. Испоставило се касније да је та одлука била одлична. Након мирног почетка другог полувремена уследило је узбуђење на крају.

Алегри је без сумње био поносан својим изменама, а нема сумње да би Инзаги своје повукао да може.

Дамфрис је одмах по уласку у игру израстао у трагичара, бивши фудбалер ПСВ је неопрезно закачио по нози Алекса Сандра на ивици шеснаестерца, показао је ВАР да је пенал. Паоло Дибала га је извео, био је прецизан Аргентинац - 1:1.

Симоне Инзаги је након тога побеснео, а због свог перформанса добио је и црвени картон Интеру то није помогло да дође до новог гола - коначан резултат био је 1:1.

БОНУС ВИДЕО

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45